Newsletter

Wypełnij poniższy formularz i zamów darmowe powiadomienia o nowych artykułach prosto na swoją skrzynkę mailową. Dzięki temu zapewnisz sobie, jako pierwszy informacje o nowościach! Nie zapomnij kliknąć w link potwierdzający zamówienie subskrypcji. Jeżeli nie otrzymałeś wiadomości z odnośnikiem - sprawdź folder SPAM.

Otrzymuj posty na e-mail

środa, 4 lutego 2015

Wahadełko w akcji.


Wahadła znane już były kilka tysięcy lat temu. W kształcie stożka zawieszone na sznurku, mogą służyć nam do przepowiadania przyszłości, do kontaktu z duchami, oceny stany zdrowia a nawet do... szukania wody.
Generalnie Wahadło to bardzo uniwersalne narzędzie, które w rękach osób z otwartym umysłem będą wspaniałym  narzędziem dywinacyjnym. Wahadła oczywiście musimy sobie odpowiednio zaprogramować. Odpowiadają na pytania TAK/NIE/NIE WIEM. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej koniecznie zajrzyj do naszej księgarni.

To piękne kryształowe Wahadło nabędziesz w naszej Magicznej Księgarni, koniecznie kliknij i sprawdź. 


Czy możemy Ci coś polecić do kompletu? Oczywiście!
Na początek proponujemy ABC WAHADŁA:

 ABC WAHADŁA


Leszek Matela, niekwestionowany autorytet świata radiestezji w sposób przystępny i klarowny wprowadza czytelnika w świat wahadełkowania. Każdy z nas w sobie ziarno radiestety. Ta książka pozwoli mu wykiełkować i po krótkim czasie zasmakujemy owoców tej niezwykłej wiedzy. Również zaawansowani radiesteci znajdą w tej książce coś dla siebie. Profesjonalne opisy specjalistycznych wahadeł oraz niekonwencjonalne metody pracy z wahadłem stanowią łakomy kąsek dla zawodowców, niezależnie od stażu pracy.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Będzie nam miło, jeśli zostawisz komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
09 10