Newsletter

Wypełnij poniższy formularz i zamów darmowe powiadomienia o nowych artykułach prosto na swoją skrzynkę mailową. Dzięki temu zapewnisz sobie, jako pierwszy informacje o nowościach! Nie zapomnij kliknąć w link potwierdzający zamówienie subskrypcji. Jeżeli nie otrzymałeś wiadomości z odnośnikiem - sprawdź folder SPAM.

Otrzymuj posty na e-mail

wtorek, 1 maja 2018

Moc brzozowej miotły dla ochronny domu....Po świętowaniu sabatu Beltane wraz ze wschodzącym słońcem warto wybrać się do lasu i nazbierać witek brzozowych na miotłę.Te najlepsze zbiory zawsze są między 30.04  a  03.05.
Dlaczego brzoza? 
bo od zawsze uznawana była za drzewo mocy szczególnie przyjazne kobietom,ochronne i uzdrawiające.Często spotykać można przytulających się do drzewa ludzi w parku ,którzy korzystają z magicznej energii tego drzewa .Modne stały się również soki z brzozy,które mają zapewnić nam dobre zdrowie gdyż wpływa korzystnie na wszystkie narządy a do tego ma działanie oczyszczające .


Zbierając magiczne witki brzozowe warto podziękować drzewu za moc którą nam oddaję i w spokojnym miejscu rozpocząć tworzenie swojej miotły.Pamiętajcie by miotłę przystroić czerwona wstążką chroniącą od uroków.

Od zawsze miotły brzozowe były stawiane przy drzwiach wejściowych jako istne talizmany ochronne domu.Istniał przesąd ,że jeśli miotła przewróci się to znak ,że coś złego zbliża się do domostwa.
Warto zrobić sobie taki talizman ...zapraszam do lasu ,pogoda sprzyja ...


Blessed Be

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Będzie nam miło, jeśli zostawisz komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
09 10