Newsletter

Wypełnij poniższy formularz i zamów darmowe powiadomienia o nowych artykułach prosto na swoją skrzynkę mailową. Dzięki temu zapewnisz sobie, jako pierwszy informacje o nowościach! Nie zapomnij kliknąć w link potwierdzający zamówienie subskrypcji. Jeżeli nie otrzymałeś wiadomości z odnośnikiem - sprawdź folder SPAM.

Otrzymuj posty na e-mail

czwartek, 5 lutego 2015

Ach ta miłość... ;)

Już niedługo Walentynki, myślicie o prezentach?Walentynki (ang. Valentine's Day) to święto Zakochanych obchodzone 14 lutego. Patronem tego święta jest Św. Walenty, przyjęło się, iż w tym dniu Zakochani obdarowują się prezentami. Z tej okazji mamy dla Was propozycję. Możecie sobie kupić fantastyczną solniczkę Nowożeńcy ;)

Zrobiło się słodko, więc jednak musimy trochę poczarować. Coś dla wielbicieli sów także się tu znajdzie. Oczywiście magicznego.

Czy wiecie, że kiedyś sowy były symbolem samotności smutku i śmierci, ze względu na swój nocny tryb życia. Stare polskie przysłowie mówi: „Sowa na dachu kwili, umrzeć komuś po chwili”.  Głosy tych ptaków przypominają lament lub płacz, wierzono, że są zapowiedzią nieszczęścia. W dzisiejszych czasach na szczęście sowa jest symbolem mądrości i atrybutem bogini Ateny.
Na pewno te cudowne stworzenia kojarzycie z z filmów o Harrym Potterze, to idealny kompan każdej czarownicy :)W temacie sów do kompletu polecamy kubek :D
ZAPRASZAMY DO NASZEGO MAGICZNEGO SKLEPU :)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Będzie nam miło, jeśli zostawisz komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
09 10