Newsletter

Wypełnij poniższy formularz i zamów darmowe powiadomienia o nowych artykułach prosto na swoją skrzynkę mailową. Dzięki temu zapewnisz sobie, jako pierwszy informacje o nowościach! Nie zapomnij kliknąć w link potwierdzający zamówienie subskrypcji. Jeżeli nie otrzymałeś wiadomości z odnośnikiem - sprawdź folder SPAM.

Otrzymuj posty na e-mail

środa, 20 marca 2019

Pełnia Robaczego Księżyca 2019
Ta pełnia zawdzięcza swoją nazwę rdzennym Amerykanom, którzy tak ją nazwali od śladów pozostawionych w świeżo rozmarzniętej ziemi przez robaki. Wyższe temperatury w marcu sprzyjają bowiem pojawianiu się na powierzchni pierwszych dżdżownic oraz robaków. Warto nadmienić, że inne indiańskie plemiona tę pełnię nazwały Pełnią Klonowego Księżyca ze względu na pojawiający się w tym czasie sok w drzewach klonowych. Jest to ostatnia pełnia tej zimy, a zarazem pierwsza pełnia wiosny. Zjawisko na półkuli północnej będzie można zaobserwować już 21 marca 2019 roku,  w czwartek, w pierwszy dzień wiosny kalendarzowej, około godziny 2:45.
Obecna Pełnia będzie Pełnią w Wadze, zatem sprzyjać będzie relacjom. związkom bliskości i zaangażowaniu. To będzie idealny czas na przeanalizowanie i zbalansowanie naszych relacji. Dzięki temu będziemy mogli w pełni otworzyć się na miłość, związek, bliskość i partnerstwo.
Jak każda pełnia i ta może na nas oddziaływać i wyzwolić emocje, szczególnie te, które związane są ze spięciami z innymi ludźmi. Ale pozwoli nam to oczyścić te relacje, jeśli odpowiednio wykorzystamy zaistniałe sytuacje. Pełnia to idealny czas na rytuały miłosne. Towarzyszyć jej będzie także Sabat Ostara. Wszelkie zaklęcia będą miały z pewnością podwójną moc.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Będzie nam miło, jeśli zostawisz komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
09 10