Newsletter

Wypełnij poniższy formularz i zamów darmowe powiadomienia o nowych artykułach prosto na swoją skrzynkę mailową. Dzięki temu zapewnisz sobie, jako pierwszy informacje o nowościach! Nie zapomnij kliknąć w link potwierdzający zamówienie subskrypcji. Jeżeli nie otrzymałeś wiadomości z odnośnikiem - sprawdź folder SPAM.

Otrzymuj posty na e-mail

czwartek, 22 grudnia 2016

WARSZTATY - Komunikacja Interpersonalna 18.02.2017 UWAGA ZMIANA TERMINU

KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA
 Kup Bilety, zainwestuj w siebie!Komunikacja interpersonalna - werbalna i niewerbalna. Dobrze opanowana umiejętność komunikacji interpersonalnej pozwala przekazywać i uzyskiwać informacje w sposób jasny, spójny i przejrzysty.
Warsztat skierowany jest dla każdego, kto chce w zrozumiały i konstruktywny sposób porozumiewać się z innymi, w swoim otoczeniu: w życiu prywatnym, jak również w strefie i przestrzeni zawodowej. Warsztat ten, pozwoli również na przećwiczenie pokonywania wewnętrznych barier w komunikacji międzyludzkiej oraz zwiększenie własnej świadomości w tym obszarze.
Podczas warsztatów uczestnicy będą uczyć się wypracowywania sposoby i metody komunikacji interpersonalnej, a także poznawać skuteczne narzędzia przekazu i odbioru informacji.

Na uczestników czekają:
* warsztatowe materiały szkoleniowe,
* materiały piśmienne, niezbędne do opracowania własnych notatek,
* wiedza, humor i relaks,
* dobra zabawa,
* miła atmosfera.

Data warsztatu: 18.02.2017 r.
Czas warsztatu: 4-5 h
Koszt warsztatu: 100 zł
Ilość uczestników: 12-14 osób (decyduje kolejność zgłoszeń)

Warsztaty poprowadzi dr n.med. Aneta Domańska 
Dr n.med.Aneta Domańska jest absolwentką studiów doktoranckich Uniwersytetu Medycznego w Łodzi,absolwentką studiów podyplomowych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi,posiada liczne certyfikaty szkoleń na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi i Specjalistycznych Organizacji.
Pracuje zgodnie z Kodeksem Etycznym Izby Coachingu w Polsce.

Zapisy:
Witchcraft Magiczna Księgarnia
ul.Piotrkowska 92
90-103 Łódź
tel 507498341

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Będzie nam miło, jeśli zostawisz komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
09 10