Newsletter

Wypełnij poniższy formularz i zamów darmowe powiadomienia o nowych artykułach prosto na swoją skrzynkę mailową. Dzięki temu zapewnisz sobie, jako pierwszy informacje o nowościach! Nie zapomnij kliknąć w link potwierdzający zamówienie subskrypcji. Jeżeli nie otrzymałeś wiadomości z odnośnikiem - sprawdź folder SPAM.

Otrzymuj posty na e-mail

czwartek, 6 kwietnia 2017

Butelka z Solą Ochronną Domu

Tyle na nią czekaliście, w końcu zadziała się MAGIA!
Magiczna SÓL OCHRONNA DOMU w butelce. Specjalna mieszanka ochronnej soli oraz magicznych ziół, wykonana według pradawnej receptury przez Wróżkę Bernadettę.
Mieszanka posiada bardzo silne działanie ochronne i oczyszczające. Butelkę należy trzymać w domu, mieszkaniu, biurze, pomieszczeniu, które ma chronić.
Do butelki jest dołączone zaklęcie w języku polskim, które należy użyć do zaklęcia swojej soli.
Sól działa około roku, po tym czasie można dokupić nową Butelkę lub samą Magiczną Mieszankę.
Sól ochrania wszystkie aspekty naszego życia. Jest rodzajem pochłaniacza negatywnej energii. Dlatego tak ważne jest, by po roku wymienić sól na nową. 


Wszystkie produkty które są wykonywane przez Firmę Witchcraft są zastrzeżone prawami autorskimi. Są przez nas wytwarzane na bazie starych magicznych tajnych receptur i zaklęć.
Produkty dodatkowo są zaklinane o odpowiedniej fazie Księżyca.
Dokładamy wszelkich starań by nasze produkty były wyjątkowe, niepowtarzalne i nasycone dobrą energią, którą zawsze znajdujecie w Naszej Magicznej Księgarni.
Powielanie, rozpowszechnianie bez naszej zgody jest zabronione.

BUTELKA 1 sztuka

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Będzie nam miło, jeśli zostawisz komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
09 10