Newsletter

Wypełnij poniższy formularz i zamów darmowe powiadomienia o nowych artykułach prosto na swoją skrzynkę mailową. Dzięki temu zapewnisz sobie, jako pierwszy informacje o nowościach! Nie zapomnij kliknąć w link potwierdzający zamówienie subskrypcji. Jeżeli nie otrzymałeś wiadomości z odnośnikiem - sprawdź folder SPAM.

Otrzymuj posty na e-mail

wtorek, 7 lutego 2017

Marzenia się spełniają


Muszę Wam powiedzieć, że marzenia naprawdę się spełniają. Staramy się w Naszej Magicznej Księgarni przekazać Wam zawsze prawdziwe informacje oraz wszelkie pomocne instrukcje.
I zawsze Wam doradzamy by zioła palić na żaroodpornym naczyniu, tak by się nie poparzyć. I tak mi się zamarzyło aby mieć dla Was coś, co byłoby idealne na liście białej szałwii, żebyście nie poparzyli sobie paluszków przy okadzaniu. I oto dziś przyszła ONA! Cudowna miseczka na trzech nogach z podstawkiem do kompletu. Idealna do palenia ziół! Naturalnie świetna będzie również na stożkowe kadzidełka, czy olejki eteryczne. Piękne rękodzieło wykonane wyłącznie dla Naszej Magicznej Księgarni, drugiego takiego nie znajdziecie. Czujecie tę magię? :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Będzie nam miło, jeśli zostawisz komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
09 10