Newsletter

Wypełnij poniższy formularz i zamów darmowe powiadomienia o nowych artykułach prosto na swoją skrzynkę mailową. Dzięki temu zapewnisz sobie, jako pierwszy informacje o nowościach! Nie zapomnij kliknąć w link potwierdzający zamówienie subskrypcji. Jeżeli nie otrzymałeś wiadomości z odnośnikiem - sprawdź folder SPAM.

Otrzymuj posty na e-mail

sobota, 26 listopada 2016

O Magicznej Księgarni słów kilka

Nasza Firma jest jednym z najstarszych sklepów ezoterycznych w Polsce. Magiczne tradycje są przekazywane z pokolenia na pokolenie, a sklep stacjonarny w Łodzi istnieje już kilkanaście lat. Jesteśmy w gronie Lokali Kreatywnych, co potwierdza dyplom otrzymany od prezydent Miasta Łodzi.
Nasza Magiczna Księgarnia nie jest zwykłym miejscem, do którego przyjdziesz zrobić tylko zakupy. Oferujemy Ci swój czas i niekiedy przyjaźń, jeśli będziesz otwarty na naszą pomoc. Wśród usług mamy seanse: Tarota, Numerologii, Run, jednej z najbardziej znanych łódzkich Wróżek - Wróżki Bernadetty. A także sesje terapeutyczne. Spędzisz z nami miło czas podczas licznych warsztatów i magicznych spotkań. Kto raz odwiedzi Naszą Księgarni w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 92, będzie już zawsze do nas wracał.

Zapraszamy Zespół Witchcraft

Blessed be )o(

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Będzie nam miło, jeśli zostawisz komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
09 10